REKRUTACJA 2019/2020

Rekrutacja do naszego przedszkola trwa cały rok. Wszystkie chętne przedszkolaki (wraz z opiekunami) zapraszamy do kontaktu.

Różne godziny pracy Rodziców skłaniają nas do elastycznego dopasowania godzin otwarcia przedszkola do potrzeb i oczekiwań. Przedszkole MÓJ MIŚ działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30–18:00.


MISJA

MÓJ MIŚ to kameralne, niepubliczne przedszkole w Warszawie, które działa od 1 października 2008 roku na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. 

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego (z wykształceniem wyższym pedagogicznym) których pracę wspomagają specjaliści z zakresu nauki języka angielskiego i zajęć umuzykalniających.

Chcemy, aby przedszkole było miejscem przyjaznym i bezpiecznym. Lokal spełnia wszelkie wymogi określone przepisami Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 13 czerwca 2008 roku; Pragniemy aby przedszkole MÓJ MIŚ było miejscem sprzyjającym nauce i rozwojowi Naszych pociech, a wspólnie spędzony czas przyczynił się do wielu miłych wspomnień. Oznaką sukcesu jest dla nas satysfakcja Rodziców, a przede wszystkim niegasnący uśmiech Małych Misiów.


PROGRAM
MÓJ MIŚ  realizuje program wychowania przedszkolnego Małgorzaty Kwaśniewskiej, Joanny Lendzion i Wiesławy Żaby-Żabińskiej, oparty na programie "Wokół przedszkola"- w pełni zgodny z założeniami obowiązującej podstawy programowej program wychowania przedszkolnego

MÓJ MIŚ  zaprasza ciekawych gości, przedstawicieli różnych zawodów: strażaków, policjantów, lekarzy jak również mimów i klaunów.
W programie na pewno nie zabraknie wspólnego świętowania Dnia Mamy i Taty, Dnia Babci i Dziadka, Świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy, jak również szalonego balu karnawałowego.

Wszystkie dzieci uczestniczą też w zajęciach dodatkowych (w cenie czesnego):

j.angielski: 5 razy w tygodniu

rymika z umuzykalnianiem: 2 razy w tygodniu

zajęcia ruchu rozwijającego wg. metody Weroniki Sherborne

zajęcia taneczne i teatralne


WYŻYWIENIE
MÓJ MIŚ zapewnia dziennie trzy smaczne posiłki domowe przygotowane pod nadzorem dietetyka: śniadanie, obiad z dwóch dań z kompotem, zdrowy podwieczorek. Na podstawie informacji od Rodziców jesteśmy w stanie zmodyfikować menu i zapewnić posiłki dla dzieci wymagających konkretnej diety.


PLACYK ZABAW
MÓJ MIŚ dysponuje bezpiecznym, dobrze wyposażonym placykiem zabaw, położonym w bliskim sąsiedztwie.

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na zajęcia adaptacyjne. 

MÓJ MIŚ umożliwia przyszłym przedszkolakom aklimatyzację w nowej rzeczywistości. W tym celu istnieje możliwość uczestnictwa w wybranych zajęciach po wcześniejszym uzgodnieniu. Takie rozwiązanie pozwoli Naszym Misiom oswoić się z grupą rówieśniczą, rytmem pracy przedszkola oraz zachęci do włączenia się w poczet grupy przedszkolaków..


CENNIK na rok szkolny 2019/2020

Pakiet KLUBOWICZA - udział w wybranych zajęciach dodatkowych (np. rytmika, język angielski, taniec) - cena ustalana indywidualnie, nie wymaga wniesienia opłaty wpisowej.

Pakiet MINI - czesne miesięczne 1050 zł - pół dnia w przedszkolu z dwoma posiłkami od poniedziałku do piątku. 

Pakiet MAXI - czesne miesięczne 1350 zł - pełen pakiet świadczeń zawartych w ofercie przedszkola od poniedziałku do piątku.

Wpisowe 450 zł (możliwość rozłożenia na raty) - jednorazowa opłata partycypacyjna, która jest gwarancją rezerwacji miejsca w przedszkolu, pokrywa też koszty ubezpieczenia dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz zakupu niezbędnych materiałów dydaktycznych.


 

 

! ! ! ZAPRASZAMY :-)

Wszelkiego rodzaju płatności w Przedszkolu MÓJ MIŚ są regulowane w formie bezgotówkowej – przelewem na rachunek bankowy.

Przedszkole Niepubliczne MÓJ MIŚ
ul. Słomińskiego 17 lok. 6
00-195 Warszawa

NIP 118 178 46 60
REGON 142480820

tel. 501 575 667

kontakt@mojmis.pl  

Numer konta: 72 1140 2004 0000 3802 6984 6564